3. Z inspektorem ochrony danych w Muzeum Panią Małgorzatą Kociniak można się skontaktować mailowo:  mkconsulting@onet.eu

• „Kresowa Atlantyda. Historia i mitologia miast kresowych”.

Spotkanie z profesorem Stanisławem Nicieją połączone z promocją książki „Kresowa Atlantyda. Historia i mitologia miast kresowych”.

• INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO UNIWESYTETU PIERWSZEGO WIEKU

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2017/2018 Uniwersytetu Pierwszego Wieku

• FESTIWAL/SZTUKI/JABŁKA

Festiwal/ Sztuki/ Jabłka to zupełnie nowa propozycja kulturalna miasta. Przez cztery dni w różnych częściach i przestrzeniach Bełchatowa odbywać się będą wystawy, koncerty, happeningi i performance. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła m.in. Akademia Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.

• 500-LECIE REFORMACJI

11 października 2017 roku, o godz. 17.00 w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie, odbędzie się spotkanie z okazji przypadającej w tym roku rocznicy - 500 lat Reformacji.

• Rekrutacja - Uniwersytet Pierwszego Wieku

Uniwersytet Pierwszego Wieku w Bełchatowie zaprasza kandydatów na studentów w roku szkolnym 2017/2018 na kierunki Filologia Polska z Dziennikarstwem oraz Historia Polski.