WAKACYJNE SPOTKANIA Z RĘKODZIEŁEM 2021 R.

• Zdjęcie-foto_165.jpg

1. Co ty pleciesz? To podstawy sztuki tkackiej. Podczas warsztatów na krosienkach tkackich powstaną z kolorowych włóczek makatki.
Prowadzący: Magdalena Marciniak-Darda,

Termin: 7-9 lipca, 9-12 sierpnia 2021 r.

2. Fascynujący świat roślin leczniczych. Uczestnicy między innymi stworzą polną apteczkę z lokalnych roślin leczniczych, poznają zapachy pozytywnie wpływające na nasze zdrowie.
Prowadzący: Anetta Jedynak-Stępnik,

Termin: 13-16 lipca, 2-4 sierpnia 2021 r.

3. W kuchni malowane. Te zajęcia to z kolei zdobienie w tradycyjne wzory ludowe wzorowane na haftach czy wycinakach drobnych narzędzi kuchennych – deseczek, łyżek czy widelców.
Prowadzący: Cezary Bukowiec,

Termin: 19-23 lipca, 16-18 sierpnia 2021 r.

4. Landschaft i sztafaż to nic strasznego. Trochę teorii i odrobina praktyki. Zajęcia plastyczne dotyczące pejzażu jako samodzielnego motywu malarskiego, a także zwiedzanie wystawy malarstwa Marii Agnieszki Bińczyk.
Prowadzący: Marcin Uss,

Termin: 26-30 lipca 2021 r.

Ilość uczestników w grupach będzie dostosowana do aktualnych wytycznych. Zajęcia będą realizowane dla uczestników indywidualnych (min. 3 osoby) oraz zorganizowanych grup. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Wiek uczestników – od 6 lat.
Początek warsztatów: godz. 10.00.

Czas trwania każdych zajęć to około 60 minut.
Koszt od osoby – 5,00 zł.