Odwiedzin wszystkich 205929

• Zdjęcie-muzeum.jpg

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane...
Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Klauzuli informacyjnej RODO w linku:

• Zdjęcie-ferie2021_plakat_maly.jpg

Ferie 2021 z Muzeum "Bełchatowskie Legendy"

Ferie zimowe w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie
    04-17 stycznia 2021 r.
    Forma organizacji: on-line

Konkurs plastyczny "Bełchatowskie Legendy"

• Zdjęcie-l_stanczuk.jpg

3 grudnia zmarł pan Leonard Stańczuk

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 3 grudnia zmarł pan Leonard Stańczuk.

• Zdjęcie-2a_(copy).jpg

MEDAL OKOLICZNOŚCIOWY

Okazja! Medal okolicznościowy z Augustem III Sasem. Wybity z okazji otwarcia gabinetu numizmatycznego w Muzeum Regionalnym w Bełchatowie.

• Zdjęcie-dsc_0010_(copy).jpg

Wystawa poświęcona Janowi Pawłowi II - Gabinet Numizmatyczny

Od 25 października w Gabinecie Numizmatycznym bełchatowskiego muzeum można oglądać wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II. Ekspozycja przygotowana została w oparciu o niezwykle bogatą kolekcję Adama Terkiewicza – skarbnika Oddziału Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego w Bełchatowie. Na wystawie zaprezentowane zostały monety pamiątkowe i kolekcjonerskie, medale, numizmaty, znaczki pocztowe i koperty związane z Papieżem Polakiem.

• Zdjęcie-wejscie_do_saloniku.jpg

Nowe zasady zwiedzania Muzeum Regionalnego w Bełchatowie w czasie epidemii