• Kalendarium wydarzeń
 • Licznik Odwiedzin

  Odwiedzin wszystkich 575133
  Odwiedzin dzisiaj: 175

Aktualności

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane.
2. Administratorem danych osobowych zebranych od Państwa jest Muzeum Regionalne w Bełchatowie, z siedzibą ul. Rodziny Hellwigów 11, 97-400 Bełchatów, zwane dalej Muzeum.
3. Z inspektorem ochrony danych w Muzeum, Małgorzatą Kociniak można się skontaktować mailowo: mkconsulting@onet.eu
4. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zadań statutowych Muzeum na podstawie zgody, niezbędności do wykonania umowy lub wypełnienia obowiązku prawnego.

Więcej informacji na stronie: http://www.muzeum.belchatow.pl/klauzula-rodo.html

 

 • Zdjęcie-dsc_0060-8.jpg

  Zebranie Sprawozdawcze Oddziału Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego im. Augusta III Sasa w Bełchatowie

  W niedzielę 24 marca w Muzeum spotkali się bełchatowscy numizmatycy. Podczas zebrania podsumowali działalność prowadzoną w ubiegłym roku.

  Była to również okazja do podziękowania i wyróżnienia za wsparcie dla naszych kolekcjonerów.

  Niezmiernie nam miło, że członkowie Oddziału docenili zaangażowanie Dyrektora Muzeum Regionalnego w Bełchatowie Marka Tokarka oraz Marcina Ussa, który odpowiada za współpracę z Towarzystwem.

   

  Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania numizmatyczne w Muzeum: 4 kwietnia o godz. 16.30 i 21 kwietnia o godz. 12.00.

 • Zdjęcie-dsc_0014-12.jpg

  Minione spotkanie Bełchatowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Historycznego.

  Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie Bełchatowskiego Koła Polskiego Towarzystwa Historycznego. Dziękujemy Panu Adamowi Chęcińskiemu za ciekawy wykład na temat młynów na Rakówce. Dziękujemy również Państwu za tak liczne przybycie oraz ciekawą dyskusję. 

  Do zobaczenia następnym razem!

 • Zdjęcie-2jajko-zurek-i-mazurek-1024x1424-px.jpg

  Wiosenny piknik rodzinny zagości w centrum miasta.

  W tę sobotę, 23 marca, na placu Narutowicza w Bełchatowie królować będą „Jajko, żurek i mazurek”. A to za sprawą wiosennego pikniku, na który prezydent Mariola Czechowska zaprasza całe rodziny. Będzie można kupić produkty regionalne i ekologiczne, a także ozdoby wielkanocne. W planach są także ciekawe warsztaty dla najmłodszych.

 • Zdjęcie-jamark_marzec-735x1024.jpg

  Jarmark Smaku - 22 marca

  Jarmarki Smaku wracają na plac Wolności! Już w najbliższy piątek (22 marca) w godzinach 8.00-17.00 będzie można kupić lokalne, naturalne produkty.
   
  Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów!
 • Zdjęcie-plakat_promocja_publikacji_2024-strona.png

  Promocja książki-Bełchatów. Opowieść o dwóch miastach, cz. II.

  W dniu 26 marca o godzinie 17.00 w naszych murach odbędzie się spotkanie promujące kolejną część, długo wyczekiwanej publikacji: Bełchatów. Opowieść o dwóch miastach, cz. II.
   
  Zapraszamy serdecznie!
MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony o Sztuce