• Kalendarium wydarzeń
  • Licznik Odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 557404
    Odwiedzin dzisiaj: 179

Kontakt

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE
ul. Rodziny Hellwigów 11
97-400 Bełchatów

tel. 44 633-11-33
fax 44 633-06-67

e-mail: muzeum@muzeum-belchatow.pl
facebook: f/pages/Muzeum-Regionalne-w-Bełchatowie

numer rachunku: 36 1020 3352 0000 1102 0279 3958

Godziny otwarcia Muzeum dla zwiedzających:

Poniedziałek dzień pracy wewnętrznej, nieczynne.
Wtorek- piątek 10.00 - 18.00,
Sobota - nieczynne.
Niedziela 12.00-16.00

W niedzielę wstęp do muzeum jest bezpłatny.

 

Godziny pracy Muzeum:

Poniedziałek dzień pracy wewnętrznej.

Wtorek-piątek 8.00 - 18.00

Niedziela 12.00 - 16. 00



DYREKCJA

mgr Marek Tokarek
Dyrektor Muzeum Regionalnego w Bełchatowie
e-mail: m.tokarek@muzeum-belchatow.pl

Krystyna Członka
Kierownik Administracyjny,
Specjalista ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: k.czlonka@muzeum-belchatow.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Milena Skrochocka
Główna księgowa
e-mail: m.skrochocka@muzeum-belchatow.pl


DZIAŁ MERYTORYCZNO-OŚWIATOWY

Regionalia
Militaria
Łukasz Politański - urlop bezpłatny
Kierownik administracyjny
Historyk
e-mail: l.politanski@muzeum-belchatow.pl

Archeologia
Pracownia naukowa

Ida Sidorczuk
Specjalista archeolog
e-mail: i.sidorczuk@muzeum-belchatow.pl


Etnografia
Nauka i technika PRL

Magdalena Marciniak-Darda
Specjalista etnolog
e-mail: m.darda@muzeum-belchatow.pl

Sztuka
Numizmatyka

Marcin Uss
Historyk sztuki
e-mail: m.uss@muzeum-belchatow.pl

PRACOWNIA PLASTYCZNA
Krystyna Członka
Specjalista ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: k.czlonka@muzeum-belchatow.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Dorota Adamczewska
Specjalista ds. ogólnych, kadr i wynagrodzeń
e-mail: d.adamczewska@muzeum-belchatow.pl

Bożena Książczyk
Specjalista w zakresie działalności podstawowej
Archiwista
e-mail: b.ksiazczyk@muzeum-belchatow.pl

Wioletta Telążka
Pracownik gospodarczy

Sławomir Kuśmierek
Pracownik gospodarczy

 

RADA MUZEUM

Arkadiusz Kowalczyk  - przewodniczący
Elwira Antońska - członek
dr hab. Jacek Bonarek - członek
Alfreda Domagała - członek
dr hab. Marek Dutkiewicz - członek
Agnieszka Wachecka - członek
ks. Zbigniew Zgoda - członek


Członkowie Rady pełnią swe funkcje społecznie.

Mapka Dojazdu
Formularz kontaktowy
MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2024
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony o Sztuce