Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane...
Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Klauzuli informacyjnej RODO w linku:

• Dzień Św. Floriana - Muzeum z wizytą historyczną w OSP - opowiada Prezes A. Frączkowski

Z okazji Dnia Św. Floriana wybraliśmy się z wizytą do siedziby Ochotniczej Straży Pożarnej w Bełchatowie, mieszczącej się przy ul. Bawełnianej 18.
    W to szczególne dla Strażaków święto chcieliśmy dowiedzieć się nieco o historii i osiągnięciach naszej jednostki oraz jej dzielnych ochotnikach.

• Ponowne otwarcie Muzeum

W związku z planowanym, ponownym otwarciem Muzeum Regionalnego
    w Bełchatowie w czasie epidemii COVID-19, informujemy, iż od 4 do 16 maja 2020 r. Muzeum będzie otwarte, ale będą to dni przeznaczone na pracę wewnętrzną.

Udostępnienie Muzeum dla zwiedzających nastąpi podczas „Nocy Muzeów” w dniu 16 maja 2020 r. (godz. do ustalenia z organem prowadzącym).

• Bilet za 1 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Od 1 maja 2020 r. bilet za 1 zł dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny.

Muzeum Regionalne w Bełchatowie w dniu 14 kwietnia 2020 r.,podpisało umowę ze Związkiem Dużych Rodzin "TRZY PLUS", dotyczącą realizacji zadania Karty Dużej Rodziny".

• Muzeum "od zaplecza"

Przymusowe zamknięcie Muzeum zainspirowało nas do tego, aby pokazać, jak wygląda praca w takiej instytucji od zaplecza.

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2020