3. Z inspektorem ochrony danych w Muzeum Panią Małgorzatą Kociniak można się skontaktować mailowo:  mkconsulting@onet.eu

• Festiwal Reaktor ANIA

Zapraszamy !

• Dzień Dziecka

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy plastycznej i koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka!

• Noc Muzeów

Noc Muzeów za nami. Dziękujemy zaproszonym gościom i mieszkańcom Bełchatowa za obecność i życzliwość. Szczególnie dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Bełchatowie, GRH III Okręgu Policji Państwowej Komisariat w Radomiu, szkole samoobrony Defendo oraz Annie Serafińskiej, Annie Zimnej oraz Martynie Jaworskiej-Chodak. Dzięki Wam to sobotnie popołudnie i wieczór były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Wykład i aukcja numizmatyczna

Muzeum Regionalne oraz Polskie Towarzystwo Numizmatyczne Oddział im. Augusta III Sasa w Bełchatowie odwiedził w ubiegły piątek Janusz Parchimowicz. Wybitny znawca tematyki numizmatycznej
    oraz autor licznych publikacji przedstawił autorski wykład skierowany nie tylko do kolekcjonerów. Opowiadał o produkcji replik talarów polski królewskiej oraz monetach próbnych z okresu PRL-u. Po wykładzie odbyła się aukcja, na której można było nabyć interesujące monety, banknoty oraz czasopisma numizmatyczne.

• Uwaga - zmiana w harmonogramie zwiedzania!

W najbliższą niedzielę, tj. 19 maja 2019 roku  -  Muzeum będzie nieczynne. Zapraszamy w poniedziałek!