3. Z inspektorem ochrony danych w Muzeum Panią Małgorzatą Kociniak można się skontaktować mailowo:  mkconsulting@onet.eu

• Poloniki w zegarmistrzostwie - otwarcie wystawy.

W miniony piątek Muzeum Regionalne w Bełchatowie gościło kolekcjonerów zegarków i zegarów. Tego dnia nastąpiło otwarcie wystawy „Poloniki w zegarmistrzostwie” ze zbiorów Piotra Łukasińskiego i Marka Głowackiego. Kolekcjonerzy rozpoczęli spotkanie od prezentacji fotografii przeplatanych „zegarowymi opowieściami”, zachęcając tym samym do kolekcjonowania i zgłębiania wiedzy o zegarkach i zegarach, zwłaszcza tych związanych z Polską. Następnie goście mieli okazję obejrzeć wystawę przygotowaną przy współpracy z Muzeum i porozmawiać o prezentowanych skarbach.Wystawa będzie czynna do końca lipca. Zapraszamy serdecznie.

• 90-lecie piłki nożnej w Bełchatowie

Serdecznie zapraszamy na wystawę poświęconą 90-leciu piłki nożnej w Bełchatowie, która będzie prezentowana w holu Urzędu Miasta do dnia 30 czerwca 2019 roku.

• Poloniki w zegarmistrzostwie

Muzeum Regionalne w Bełchatowie pragnie serdecznie zaprosić na niezwykłe spotkanie z kolekcjonerami zegarów. Początek spotkania 14 czerwca o godzinie 12.00 . Wstęp wolny.

• Uwaga - zmiana w harmonogramie zwiedzania!

W dniach 9.06.2019 r. oraz 20.06.2019 r.  Muzeum Regionalne w Bełchatowie będzie nieczynne dla zwiedzających.

• XL DNI BEŁCHATOWA - Formularz zgłoszeniowy

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem powierzchni na stoisko handlowe podczas XL DNI BEŁCHATOWA, które odbędą się w dniach 29-30 czerwca 2019r., prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na podane adresy e-mail.